WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

Pracownicy


Mariusz Mazur – Koordynator szkolenia
mail: mariusz.mazur@wkk.org.pl

tel. 726 004 154


Kacper Klimaszewski – Marketing
mail: kacper.klimaszewski@wkk.org.pl

tel. 603 425 050


Trenerzy:


Tomasz Niedbalski – II liga, U18
mail: tomasz.niedbalski@wkk.org.pl

tel. 609 418 080


Sebastian Potoczny – U20
mail: sebastian.potoczny@wkk.org.pl

tel. 607 729 090


Łukasz Dziergowski - rocznik 2001

mail: lukasz.dziergowski@wkk.org.pl

tel. 698 682 609


Maciej Grzybek – rocznik 2002 oraz 2007 i młodsi

mail: maciej.grzybek@wkk.org.pl

tel. 697 652 309


Mariusz Mazur – rocznik 2003
mail: mariusz.mazur@wkk.org.pl

tel. 726 004 154


Michał Rutkowski – rocznik 2004
mail: michal.rutkowski@wkk.org.pl

tel. 666 863 420


Michał Koper - rocznik 2005

mail: michal.koper@wkk.org.pl

tel. 732 007 003


Marek Ochman – rocznik 2006
mail: marek.ochman@wkk.org.pl

tel. 602 531 208


Tomasz Rybak - rocznik 2008

mail: tomasz.rybak@wkk.org.pl

tel. 664 188 060


Paweł Gajewski – rocznik 2008 i młodsi
mail: pawel.gajewski@wkk.org.pl

tel. 693 952 790


Bartosz Pasternak - trener przygotowania motorycznego

mail: bartosz.pasternak@wkk.org.pl